Regulamin

 

Domek na Stromej

34-500 Zakopane
ul. Stroma 8

tel.stacjonarny: (+48) 18 20 66 780

tel. kom.: (+48) 603 214 633 

e-mail: rezerwacje@domeknastromej.pl

 

Ceny uzależnione są od ilości osób wypoczywających w Domku oraz od okresu, w którym Państwo będą chcieli skorzystać z naszej oferty.

Sezon zimowy: od 10 stycznia do 15 marca,

Sezon wiosenno – jesienny: od 16 marca do 20 czerwca oraz od 21 września do Świąt Bożego Narodzenia, z wyłączeniem Świąt Wielkiej Nocy, Weekend’u Majowego, Weekend’u Czerwcowego.

Sezon letni: od 21 czerwca do 20 września włączając w tę cenę Święta Wielkiej Nocy, Weekend Majowy, Weekend Czerwcowy oraz Weekend’y Listopadowe,

Święta: Pobyt minimum 5 noclegów

Sylwester: Pobyt minimum 6 noclegów


** W przypadku korzystania z sauny pobierana jest opłata 100 zł za 2- godzinną kąpiel.

Zasady rezerwacji oraz regulamin przebywania w naszym domku.

 1.  Przy rezerwacji pobieramy bezzwrotny zadatek w wysokości 30 % w terminie do 7 dni roboczych od momentu rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uważa się za nieaktualną.
 2.  ZADATEK jest BEZZWROTNĄ formą potwierdzenia rezerwacji.
 3.  W DNIU PRZYJAZDU POBIERAMY DEPOZYT W KWOCIE 1000 ZŁ, ZWROT W RAZIE BRAKU ZNISZCZEŃ W DNIU WYMELDOWANIA.
 4.  POBIERANA JEST DODATKOWA OPŁATA ZA SPRZĄTANIE DOMKU W WYSOKOŚCI 250 ZŁ JEŻELI W DNIU WYMELDOWANIA DOMEK NIE ZOSTANIE ODDANY W IDENTYCZNYM STANIE JAK W DNIU ZAMELDOWANIA!!!
 5.  Doba rozpoczyna się o godz. 16.00, a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
 6. Wynajmujący domek winien uregulować należność za pobyt w dniu przyjazdu, w trakcie meldowania. Do czynności zameldowania wymagany jest dowód osobisty.
 7. Poza opłatą za wynajem domku, pobierana jest Opłata Miejscowa w wysokości 2.00 zł / osoby / za każdy dzień pobytu, na podstawie Uchwały Rady Miasta Zakopane z dnia 24 października 2013 r. w sprawie opłaty miejscowej, uchwała nr 621.pdf
 8. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w domku nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, niebędących wyposażeniem domku i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych.
 9. Zabranie ze sobą zwierząt domowych, dozwolone jest tylko po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem domku. Gość domku ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia poczynione przez zwierzę w wyposażeniu.
 10. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do 06.00. W przypadku nienależytego zachowania lub naruszenia ciszy nocnej, wynajmujący zostaną poproszeni o opuszczenie domku bez możliwości zwrotu kosztu wynajmu domku.
 11. Wcześniejsze opuszczenie domku, z przyczyn niezależnych od właściciela, nie uprawnia wynajmującego do żądania zwrotu kwoty za niewykorzystane świadczenie.
 12. Gość, który umyślnie lub przez przypadek zniszczy własność domku jest zobowiązany pokryć w całości zaistniałe koszta. W dniu wyjazdu domek jest odbierany i sprawdzany przez właściciela.
 13. W przypadku przyjazdu mniejszej ilości osób, niż deklarowana w dniu rezerwacji – zastrzegamy sobie prawo do naliczenia opłaty za pierwotną liczbę gości, nie pomniejszając kwoty o osoby, które nie dojechały.
 14. W DOMKU OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA TYTONIU!!! Palić można jedynie na tarasie.
 15. Opłata za zgubiony ręcznik :
  *mały - 50 zł
  *duży - 100 zł
 16. Opłata za zgubiony klucz - 100 zł